DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Šioje skiltyje pateikiame atsakymus į Jūsų dažnai užduodamus klausimus. Jei čia ar kitose skiltyse neradote atsakymo į Jums aktualų klausimą, jį užduoti galite naudodamiesi užklausos forma, o mes pasirūpinsime, kad atsakymas Jus pasiektų kuo greičiau!

Kokia gidų kursų trukmė?

Numatoma kursų trukmė – 6 mėnesiai, planuojama galutinių atsiskaitymų data – 2021 m., balandžio mėnuo. Tačiau, esant pageidavimui, visų kursų programą galima bus išklausyti bei pasirengti atsiskaitymui ir per dvejus metus: dalį gidų kursų dalykų renkantis šiemet, o prie likusių prisijungiant kitais mokslo metais. Taip galėsite laisviau planuotis savo laiką bei finansus.

Kas nutiks, jei negalėsiu dalyvauti paskaitoje ir ją praleisiu?

Tikrai nieko baisaus, Jūs tiesiog praleisite paskaitą, kurios įrašą galėsite pasižiūrėti vėliau.

Ar kursai vyks tik nuotoliniu būdu?

Visos paskaitos vyks nuotoliniu būdu, tačiau į mokomąsias ekskursijas ir praktinius seminarus mieste bei muziejuose eisime „gyvai“.

Kas nutiks, jei negalėsiu dalyvauti mokomoje ekskursijoje? Ar jos bus kartojamos?

Specialios mokomosios ekskursijos kartojamos nebus, tačiau esant galimybei, galėsite dalyvauti atitinkamos tematikos „Savaitgalio ekskursijų“ organizuojamame pasivaikščiojime kitu metu.

Ar yra taikomos nuolaidos studentams, senjorams ar istorikams?

Ne, nuolaidos nėra taikomos.

Kas įskaičiuota į gidų kursų kainą?

Į gidų kursų kainą yra įskaičiuotos nuotolinės paskaitos ir mokomosios ekskursijos. Mokestis už ekskursijų metu lankomus mokamus objektus neįskaičiuotas.

NAUJIENLAIŠKIS

SKAMBINKITE:

© 2020 Miesto istorijų mokykla.